Önceki yazılar

9 Aralık 2010 Perşembe

Keyifli, komik, pratik hediyeler: www.keyiflihediye.com

Çok eğlenceli bir site buldum :) www.keyiflihediye.com ... Sıradışı tasarlanmış ev, ofis ve yaşam ürünlerinin hepsini, hepsini çok beğendim. Bu neşeli, komik ve bir o kadar da pratik ürünlerin buraya hangisini ekleyeceğimi şaşırdım. En beğendiklerim aşağıda ama geri kalanı için siteye bir göz atmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.Bazılarına sadece söylemek yetmez kesinlikle hatırlatıcı notlarla desteklemek gerekir. İşte bu noktada Mavi Buzdolabı kalemi devreye giriyor. Bu marker kalemi diğerlerinden ayıran özellik çok kolay silinebilir ve su bazlı oluşu..

Kahve, çay ve diğer içeceklerin sehpanızda bıraktığı izlere karşı "Stan" kendini feda ediyor. Cesur Stan ezilmek pahasına kendini siper ederek masa ve sehpalarınızın kirlenmemesi için büyük bir fedakârlık yapıyor.


Dolar hiç bu kadar değer kaybetmemişti! Parayı tuvalete gönderecek kadar bonkör olabilmeyi hayal ediyor, "paranın ne önemi var?" diyorsanız 100 Dolarlık banknot tuvalet kağıdı sizi de zengin gösterecek... 


 Yemek hazırlamakla geçen vaktinizi, eğlenceli bir Voodoo ayinine dönüştürmek nasıl olurdu? Sıra dışı tasarımı ile Voodoo'nun tahta sıkıcı bir bloktan, çok daha şık ve ilgi çekici bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz.


Ellerini uzatmış ısınmaya çalışan adam, kaliteli metal kesilerek üretilmiş...

Hiç yorum yok: